Митрополит Володимир звершив літургію Ранішосвячених Дарів

5 квітня 2017 року, у середу 6-го седмиці Великого посту, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир у співслужінні духовенства Миколаївської єпархії очолив Літургію Ранішосвячених Дарів у кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері.

Під час малого входу митрополит Володимир нагородив до Дня Святої Пасхи кліриків єпархії богослужбовими нагородами:
– прот. Роман Дідора, секретар Миколаївського єпархіального управління, удостоєний права носіння митри;
– прот. Миколай Батько нагороджений правом носіння хреста з прикрасами;
– ієрей Миколай Соловйов возведений до сану протоієрея;
– ієрей Роман Бігун возведений до сану протоієрея;
– ієрей Ігор Брегідер нагороджений правом носіння наперсного хреста;
– ієрей Павло Лотоцький отримав право носіння камилавки.

Після богослужіння відбулися загальноєпархіальні збори, на яких обговорювалися практично-богослужбові питання та розглядалася проблематика капеланської служби.

IMG_0572 IMG_0577 IMG_0588 IMG_0598 IMG_0609 IMG_0612 IMG_0613 IMG_0617 IMG_0623 IMG_0673_2

Прес-служба Миколаївської єпархії