Богослужіння у свято Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього.

14 серпня Православна Церква відзначає свято Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього. Також цього дня вшановується пам’ять старозавітних мучеників Маккавеїв (166 р. до Р.Х.).

Напередодні свята 13 серпня  митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, у Кафедральному Соборі Касперівської Божої Матері відслужив Всенічне бдіння.

Після Великого славослів’я під спів Трисвятого, владика виніс увінчанного квітами Хреста.

В сам день свята 14 липня митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир очолив Божественну Літургію в Кафедральному Соборі м. Миколаєва.

Згідно уставу після Літургії відбулося освячення води.