День тезоіменитства Митрополита Миколаївського і Богоявленського Володимира

Щорічно 28 липня Свята Православна Церква вшановує пам’ять святого рівноапостольного Володимира князя Київського і день Хрещення Руси-України. Цей день є особливим для кожного з нас, а також для парафіян Кафедрального Собору Касперівської ікони Божої Матері м. Миколаєва, тому що є днем тезоіменитства Високопреосвященного Володимира Митрополита Миколаївського і Богоявленського.
З днем ангела Владику тепло вітали священнослужителі і миряни. З вітальним словом від священнослужителів звернувся протоієрей Роман Дідора секретар Миколаївського єпархіального управління вручивши Владиці Володимиру просфору і побажавши завжди твердо стояти в Православній вірі, вдосконалюватись в християнських чеснотах вірі, надії і любові і бути добрим пастирем і взірцем для вірних. Також лунами привітання і многоліття від учасників церковного хору і парафіян собору. Владика подякував всім за зворушливі і щирі вітання і благословив усіх присутніх.

IMG_0567IMG_0569IMG_0570IMG_0589IMG_0576IMG_0575IMG_0584IMG_0590IMG_0591IMG_0582