Богослужіння Страсної седмиці

5 квітня, у Великий Четвер, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир звершив літургію святителя Василія Великого у кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері.

Того ж дня, у Великий Четвер ввечері, митрополит Володимир у співслужінні духовенства кафедрального собору очолив богослужіння утрені Великої П’ятниці з читанням 12-ти Страсних Євангелій про спасительні страждання і хресну смерть Боголюдини Ісуса Христа.

6 квітня, у Велику П’ятницю, були звершені вечірня з винесенням Плащаниці, читання канону «Плач Божої Матері»та Утреня з чином погребіння Спасителя.

7 квітня, у Велику Суботу та в день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, владика звершив вечірню з літургією святителя Василія Великого. Під час богослужіння читалися паремії зі Старого Завіту, які містять пророцтва про Воскресіння Ісуса Христа.

IMG_7814 IMG_7827 IMG_7842 IMG_7850 IMG_7858 IMG_7861 IMG_7893 IMG_7901 IMG_7906