Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця (бл. 345)

19 грудня, церква вшановує пам’ять Святителя Миколая Мир Лікійського, чудотворця.

Владика Володимир, митрополит Миколаївський і Богоявленський, очолив святкову Божественну Літургію в кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері, м. Миколаєва.

Під час проповіді владика розповів про угодника Божого, та Його дії під час земного життя. Також підкреслив обов’язок  людини у виконанні заповідей любові як до Бога, так і до ближнього.

Після Божественної Літургії Високопреосвященніший Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, привітав всіх прихожан з святом Святителя Миколая Мир Лікійського, чудотворця. Особлива увага була спрямована на дітей, які найбільше раділи цьому святу. Вітаючи дітей, владика подарував кожній дитині подарунок від Святого Миколая.

В цей день митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, благословив учасників театрального дійства, яке відбувалося на центральній площі м. Миколаєва.

Mikolay Mikolay Mikolay Mikolay Mikolay Mikolay Mikolay Mikolay