Патріарше Богослужіння в день свята Покрови Пресвятої Богородиці.

14 жовтня, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, очилив Божественну Літургію в Кафедральному Соборі Касперівської ікони Божої Матері, міста Миколаєва.

В день свята Покрови Пресвятої Богородиці, та храмового свята Касперівської ікони Божої Матері, Патріарх очолив святкову Божественну Літургію. Його Святості співслужили, митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, духовенство Кафедрального собору та Миколаївської єпархії.

Під час проповіді, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, привітав всіх прихожан та гостей з святом Покрови Пресвятої Богородиці, та храмового свята. Де закликав возносити свої молитви до Пресвятої Богородиці не тільки в день Її свята, а в продовж усього свого земного життя. Так як Пресвята Богородиця є нашої Небесною Матір’ю. «Бо коли нам важко, то ми звертаємося до своєї тілесної матері, то і до Небесної Матері ми повинні звертатися в першу чергу».

Після Літургії, Святійший Патріарх Філарет, разом з усіма прихожанами, мали змогу побачити театральне дійство козаків Миколаївщини.

Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія Літургія

В день свята та з нагоди візиту Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета на Миколаївщину, Патріарха привітали державні службовці та жертводавці Кафедрального собору.

Привітання Патріарха Філарета Привітання Патріарха Філарета Привітання Патріарха Філарета Привітання Патріарха Філарета