Різдвяне богослужіння

7 січня 2018 року в святковий день Різдва Господа нашого Ісуса Христа, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Миколаївський і Богоявленський, звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері міста Миколаєва. Напередодні, 6 січня, було звершено Всенічне бдіння.

Владиці співслужили: секретар Миколаївського єпархіального управління протоієрей Роман Дідора та клірик собору ієрей Андрій Коваль.

Після відпусту митрополит Володимир виголосив Різдвяне послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до архіпастирів, пастирів, чернецтва і всіх вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату, а також привітав усіх зі святом Різдва Христового.

По завершенні богослужіння всі присутні мали змогу послухати різдвяні колядки у виконанні архієрейського хору кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері під керівництвом регента Олени Пасько.