Вхід Господній у Єрусалим.

Сьогодні церква вшановує одне із дванадесятих свят – Вхід Господній у Єрусалим.

В народі дане свято називається Вербною неділею або Ваїй.

На передодні свята 23 квітня, митрополит Володимир звершив Всенічне Богослужіння з літією. Також владика освятив принесену в храм вербу.

В день свята митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, звершив святкову Божественну літургію у Кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері. Владиці співслужили священнослужителі кафедрального собору, при співі архиєрейського хору.

Після Літургії всі присутні зібралися на церковному подвір’ї для освячення верби.