Божественна літургія та велике освячення води у день Богоявлення

19 січня Свята Православна Церква вшановує та відзначає велике двунадесяте свято Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, або Богоявлення.

Цього дня у кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері відбулася святкова Божественна літургія, яку очолив митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир у співслужінні священнослужителів храму.

За богослужінням підносилися особливі молитви за всіх людей України в час тяжких іспитів і випробувань, а також про збереження від смертоносної рани та всякої хвороби воїнів, що захищають країну від нашестя чужинців.

Після заамвонної молитви очільник єпархії звершив чин великого освячення води.

Богоявлення відкриває нам велику Божественну тайну Святої Тройці. Тепер кожен, хто охрещується, стає причасником цієї тайни. Хрещення – це початок відновлення першопочаткового образу Божого в падшій людині.

IMG_2542 IMG_2544 IMG_2545 IMG_2552 IMG_2568 IMG_2574 IMG_2612