Візит митрополита Володимира в Корабельний район (Богоявленськ)

В понеділок Світлої Седмиці владика з архипастирським візитом відвідав храм Святого Духа в Корабельному районі.

У співслужіні настоятеля храму прот. Василя Мазурика та священнослужителів Кафедрального Собору, Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир очолив Божествену Літургію.

Після літургії діти Недільної школи, у святкові Воскресні програмі привітали архипастиря та всіх присутніх у святому храмі.

У відповідь владика благословивши дітей під час помазання вручив пасхи з писанками.