Богослужіння в свято Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього.

14 серпня свята церква вшановує пам’ять Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородиці (1164) та семи мучеників Маккавеїв, матері їхньої Соломонії та учителя їхнього Єлеазара (166р. до Р.Хр.).

Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир очолив Божественну літургію у Кафедральному соборі міста Миколаєва. Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі Кафедрального собору.

Напередодні свята владика Володимир на Всенічному Богослужінні виніс на храм чесний Животворчий Хрест Господній, урочисто прикрашений квітами.

Після літургії митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, з усіма прихожаннами Кафедрального собору, вийшли на церковне подвір’я, де звершив чин малого освячення води. Також владика освятив мед від бджіл нового збору.