Богослужіння у день свята Хрещення Господнього.

19 січня Православна Церква урочисто відзначає свято Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Напередодні свята, 18 січня 2016 року, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир відслужив у кафедральному соборі Вечірнє Богослужіння з літургією святителя Василія Великого, та освяченням води. У вечері владика очолив Велике Повечер’я з Утренією.

Владиці співслужили духовенство кафедрального собору.

19 січня 2016 року, в самий день свята Богоявлення, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир звершив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері міста Миколаєва.

Багато людей прийшло сьогодні до храму, щоб помолитися та прославити Господа Бога за Його великі благодіяння, та освятити воду. На Божественні літургії та освяченні води, були присутні: голова Миколаївської ОДА Меріков Вадим Іванович, голова обласної ради Москаленко Вікторія Вікторівна та Миколаївський міський голова Сенкевич Олександр Федорович.

Після заамвонної молитви владика Володимир звершив чин Великого освячення води й окропив нею віруючий народ.