Митрополит Володимир благословив дітей перед початком навчання.

30 серпня 2015 р. митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, благословив дітей перед початком навчального року.

В 13-у неділю після П’ятидесятниці владика Володимир очолив Божественну Літургію в Кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері. Під час Літургії відбулася Сповідь з Святим Причасттям дітей та викладачів навчальних закладів міста Миколаєва.

Після Божественної Літургії Митрополит Володимир звершив чин Благословення дітей перед початком навчального року.

Всім дітям, які цього року йдуть у перший клас, було подаровано дитячий молитовник, для вивчення молитов.

Mytropolyt Volodymyr blagoslovyv ditej pered pochatkom navchannya. Mytropolyt Volodymyr blagoslovyv ditej pered pochatkom navchannya. Mytropolyt Volodymyr blagoslovyv ditej pered pochatkom navchannya. Mytropolyt Volodymyr blagoslovyv ditej pered pochatkom navchannya. Mytropolyt Volodymyr blagoslovyv ditej pered pochatkom navchannya. Mytropolyt Volodymyr blagoslovyv ditej pered pochatkom navchannya. Mytropolyt Volodymyr blagoslovyv ditej pered pochatkom navchannya. Mytropolyt Volodymyr blagoslovyv ditej pered pochatkom navchannya. Mytropolyt Volodymyr blagoslovyv ditej pered pochatkom navchannya. Mytropolyt Volodymyr blagoslovyv ditej pered pochatkom navchannya.