Богослужіння в День Святої Тройці.

19 червня 2016 року Православна Церква відзначає велике дванадесяте свято — День Святої Тройці, П’ятидесятницю.

18 червня, напередодні свята, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир відслужив Всенічне бдіння, у Кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері, міста Миколаєва.

В сам день величного свята, Високопреосвященніший владика Володимир, у співслужінні священнослужителів, очолив святкову Божественну Літургію в Кафедральному соборі Миколаївської єпархії.

По завершенні Літургії, було відслужено Вечірню з коліноприклонними молитвами до Святого Духа.