День пам’яти святого рівноапостольного князя Володимира Великого.

28 липня свята церква вшановує пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира Великого, та день Хрещення Київської Руси — України.

В неділю 27  липня в Кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері, що на вул. Садова 12, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир очолив  святкову Божественну літургію. Владиці спів служили священнослужителі Кафедрального собору, благочинні районів Миколаївської єпархії, та запрошенні священники.

Згідно благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси — України Філарета, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, за заслуги перед церквою, та у відродженні духовності в Миколаївській області, вручив церковні нагороди  двом священнослужителям. Протоієрею Василію Долинчуку настоятелю храму Успіня Пресв’ятої Богородиці в смт. Веселинове - митру, а священослужителю Березанського благочиння та настоятелю храму св. Архистратига Михаїла в селі Ново- Федорівка отцю Йосипу Теслюку — наперстного хреста з прекрасами. Також владика нагородив наперстним хрестом ієрея Романа Бігуна, настоятеля храму св. Миколая Чудотворця в смт. Врадіївка.

Після Божественної літургії, протоієрей Роман Дідора, зачитав вітальне слово з нагоди Дня тезоіменитства Високопреосвященнішого митрополита Миколаївського і Богоявленського Володимира. До привітання приєдналися і державні діячі, працівники кафедрального собору та всі прихожани святого храму.

Високопреосвященнішого Володимира Митрополита Миколаївського і Богоявленського привітали і Святійший Патріарх Київський і всієї Руси — України Філарет, та єпископат Київської Патріархії.

Мит. Володимир у день тезоіменитства (1) Мит. Володимир у день тезоіменитства (2) Мит. Володимир у день тезоіменитства (3) Мит. Володимир у день тезоіменитства (4) Мит. Володимир у день тезоіменитства (13) Мит. Володимир у день тезоіменитства (5) Мит. Володимир у день тезоіменитства (6) Мит. Володимир у день тезоіменитства (14) Мит. Володимир у день тезоіменитства (7) Мит. Володимир у день тезоіменитства (15) Мит. Володимир у день тезоіменитства (16) Мит. Володимир у день тезоіменитства (17) Мит. Володимир у день тезоіменитства (8) Мит. Володимир у день тезоіменитства (18) Мит. Володимир у день тезоіменитства (9) Мит. Володимир у день тезоіменитства (10) Мит. Володимир у день тезоіменитства (11) Мит. Володимир у день тезоіменитства (19)

На многії літа Владико.