Неділя Святих жінок-мироносиць

Сьогодні 4 травня свята церква вшановує пам’ять Святих жінок-мироносиць.

жінки-мироносиціСвяті жінки-мироносиці виявляють нам приклад дійсної жертовної любові і самовідданого служіння Господу. Коли всі залишили Його, вони були поряд, не злякалися можливих переслідувань. Не випадково саме Марії Магдалині першою з’явився Воскреслий Христос. Згодом, за переказами, свята рівноапостольна Марія Магдалина багато потрудилася в проповіді Євангелія. Саме вона піднесла римському імператорові Тіверію червоне яйце із словами — «Христос Воскрес!», звідки і пішов звичай на Паску фарбувати яйця.

В Кафедральному Соборі Касперівської ікони Божої Матері, владика Володимир у проповіді наголосив на великий вчинок цих людей.

Після Літургії було відслужено заупокійну літію по загиблих в місті Одесі 2 травня 2014 року.