Молебень з нагоди свята Дня Незалежності України.

24 серпня весь український народ святкує свою Незалежність. В храмах звершуються молебні та панахиди за полеглими борцями за свободу.

Сьогодні митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир у співслужінні духовенства Миколаївської єпархії відслужив молебень за Україну.

Біля пам’ятного хреста, який знаходиться по вул. Садова, зібралося чимало людей. Разом з людьми під час молебня просили у Бога доброї та щасливої долі для своєї держави та свого південного краю, представники влади. На молебні були присутні голова обласної ради Тарас Кремінь, віце-губернатори Микола Романчук та Оксана Янішевська, віце-мери Олександр Женжеруха і Валентин Гайдаржи, депутати Вадим Підберезняк, Анатолій Катрич, Олександр Жолобецький, директор ТОВ «НТРЗ» В’ячеслав Симченко та інші.

З словами вітання та звернення владика Володимир виголосив проповідь.

Після молебню в пам’ять про загиблих героїв Небесної сотні, в Криму та на Сході країни були засвічені лампадки.

День Незалежності України. День Незалежності України. День Незалежності України. День Незалежності України. День Незалежності України. День Незалежності України. День Незалежності України. День Незалежності України. День Незалежності України. День Незалежності України.